11. 3. 2022

Název aktuality, klidně může být na dva řádky, ničemu to neva

Společnost byla založena na jižní Moravě, v místě se silnou tradicí strojírenského průmyslu. Způsobilost a technické dovednosti jsou založeny na více než 10-letých zkušenostech na trhu.

Výběr spolehlivých dodavatelů, velké skladové zásoby a vlastní výroba dává firmě vysokou flexibilitu při plnění Vašich požadavků.

Široké produktové portfolio dělá z firmy Golpretech dodavatele kompletního řešení pro Vaše stroje. Zkušený personál je schopný nabídnout servis přímo na místě a vyřešit i ty nejnáročnější úkoly ve Vašem procesu.

Produkty firmy jsou známé ve všech koutech střední Evropy, ve Franci, Německu, Velké Británii a dalších zemích.

Hřídele s upínacími pásy patří mezi nejčastěji používané řešení v různých průmyslových odvětvích. Jsou vhodné pro navíjení jedné nebo více rolí v aplikacích s nižším točivým momentem. Hřídele jsou vyrobeny z lehkého hliníkového nebo ocelového profilu a kalených ocelových čepů. Hřídele jsou vybaveny upínacími lištami z tvrdogumy nebo hliníku a plnicím ventilem v radiálním nebo axiálním směru.

Hřídele vyrábíme vždy na zakázku - dle měření anebo dle zaslaného výkresu. Při konstrukci vždy kalkulujeme s odvíjenou hmotností a rychlostí tak, aby hřídel pracovala spolehlivě dlouhou dobu. Hřídele s upínacími pásy patří mezi nejčastěji používané řešení v různých průmyslových odvětvích. Jsou vhodné pro navíjení jedné nebo více rolí v aplikacích s nižším točivým momente.

Další aktuality

Rychlý kontakt