Odsávací systémy

Systémy pro odsávání ořezů, odpadů a výseků jsou nezbytnou výbavou moderních zpracovatelských provozů. K dispozici máme standardní řadu transportních ventilátorů s nízkou hlučností ale i kompletní systémy určené na míru vašemu provozu.


V portfoliu nabízíme různé typy filtrů, určených k filtraci prachu nebo splodin po pálení a svařování. Specialitou jsou vzduchové trysky se zdrojem elektrostatického napětí vhodné pro čištění pásu jdoucího materálu.

Adrian Olah

Obchodní zástupce ČR

Tel: +420 725 524 005 E-mail: adrian.olah@golpretech.cz

 

Odsávací a transportní ventilátory
 
Ve spolupráci s naší partnerskou firmou dodáváme systémy pro odsávání vzduchu s příměsí pilin a prachu. Odsávaný materiál prochází přes dopravní ventilátor, vyráběný  ve výkonové řadě od 3,0 kW do 18,5 kW pro venkovní umístění bez nutnosti zastřešení.
Pro své přednosti je často používán pro přetlakové odsávání pilin.
Bezkontaktní systém čistění pásu
 
Bezkontaktní čističe umožňují oboustranné odstranění 100% prachových částeček prostřednictvím vzduchových turbulencí.
Ty vytvářejí  ve zpracovávaném materiálu krátkovlnné vibrace, které narušují vzduchovou bariéru, tvořenou rychlým pohybem pásu. Tím se prach odstraní a následně je odsáván do filtračních jednotek.
U bezkontaktních systémů nabízíme široké portfolio čistících hlav a filtrů na základě potřeb Vaší aplikace. Další přednosti produktu jsou rozpětí od 250 až po 5000mm, použití 24V antistatické tyče a samozřejmě vysoká výkonnost za jakékoliv rychlosti.
 

Kontaktní systém čistění pásu

Kontaktní čističe pásů jsou také schopny odstranit 100% částic - jak jednostranně, tak oboustranně. Antistatická 24V tyč u vstupu uvolňuje přilnulé částice, které jsou pak přichyceny ke speciálnímu gumovému válci a následně k válci lepícímu. Druhá antistatická tyč pak eliminuje zbylé znečištění.

Tyto čističe jsou k dispozici v rozměrech od 250mm do 2000mm a jejich další výhody jsou výměnné lepící válce, jemné doladění tlaku mezi válci a schopnost odstranit částečky až do 0,5 mikronů.

 

...a mnohé další.Fotografie