Nože pro balící stroje

Dodáváme nože pro všechny typy balicích strojů, pravidelně odesíláme zákazníkům náhradní díly pro stroje Multivac, Tiromat, Dixie a další. Nože, hvězdičky a žiletky standardních velikostí máme běžně skladem a dodáváme do jednoho týdne. Pro nestandardní sortiment nás neváhejte poptat.

Naše nože jsou stejné kvality jako originály, jen za výrazně nižší cenu. Na nožích dokážeme dělat drobné úpravy oproti standardům, tak aby plně vyhovovaly vašim potřebám.

Jsme schopni výroby nože jakéhokoliv tvaru a ze všech běžných i vysoce kvalitních materiálů, stačí, když nám zašlete technický výkres.

Adrian Olah

Obchodní zástupce ČR

Tel: +420 725 524 005 E-mail: adrian.olah@golpretech.cz

MULTIVAC, TIROMAT A DALŠÍ

strojne-noze2Dodáváme nože pro jakékoliv balicí stroje: MULTIVAC, TIROMAT, Variovac, DIXIE, WEBER, APEX, WEBOMATIC, MAŠEK, VELTEKO a další.

.

.

VYSEKÁVACÍ NOŽE

vysekavacie-noze2

Materiálem nože je obvykle kalená nerezová ocel pro zajištění hygienických standardů. Používají se především pro řezání fólií a plastů v balícím a potravinářském průmyslu. Vysekávací nůž Vám vyrobíme podle dodaného technického výkresu, dodaného vzorku nebo přizpůsobíme požadavkům vaší aplikace.

Fotografie