Otočný stůl

Vyrovnávací otočné stoly WG jsou ideálním řešením pro většinu aplikací s vyrovnáváním materiálu. Jsou konstruovány se základním rámem, na kterém je namontována pohyblivá konstrukce vybavená vodícími válci. Mobilní rám se otáčí kolem osy nazvané "pivot".

V našich systémech na rovnání okrajů tato osa odpovídá ideální ose rotace, což zaručuje vysokou přesnost rovnání oproti pevným otočným rámům.

Dodatečně k ose otáčení je tkanina rovněž neustále správně napnutá, a to spolu s korkovým nebo jiným speciálním povrchem válců vytváří uchopovací efekt potřebný k provádění posunu materiálu. Systém na rovnání okrajů může být navržen podle různých požadavků trhu a různých aplikací a vyroben v různých velikostech, aby byla zaručena bezproblémová montáž do stroje.

Poptávka

Vyrovnávač je dostupný v různých velikostech pro použití v různých oblastech průmyslu, jako je výroba papírových kapesníků a plen, tiskařský průmysl a výroba etiket až po velké extruzní linky a flexografické stroje.

Dostupné modely a provedení:


a

JEDNOSTRANNĚ VETKNUTÝ SYSTÉM

Ideální pro aplikace s malou šířkou materiálu. Nejčastější použítí na strojích pro výrobu etiket, plen, hygienických produktů apod.


SYSTÉM S UPÍNKAMI A ŘEZACÍM STOLEM

Systém umožňuje přichycení materiálu na obou koncích a vyřezání poškozené části.


DVA SENZORY NA AUTOMATICKÉM VEDENÍ

Dva senzory umožňují snímat oba okraje materiálu a následné rovnání celého pásu na střed.


Přílohy

WEBGUIDES-RESMART-IE-1612.pdf

Úspěšné instalace

Fotografie