Příslušenství

Ve spolupráci s naším dodavatelem navrhujeme a vyrábíme regulátory napětí pro regulaci napětí v pásu papíru, plastu a všech druhů převíjených materiálů. Všestrannost, spolehlivost a maximální efektivita spolu s jednoduchou kalibrací a použitím, kompaktními rozměry a nízkou cenou jsou hlavními rysy, které umožnily regulátorům tahu značky RE uspět v průběhu let po celém světě.

Adrian Olah

Obchodní zástupce ČR

Tel: +420 725 524 005 E-mail: adrian.olah@golpretech.cz

a

ZESILOVAČ PYXIS

Pyxis je analogový zesilovač pro snímače tahu řízený mikroprocesorem, kompaktní a snadno použitelný.

Je instalován na flexografických, rotačních strojích, řezacích strojích apod., aby detekoval tah v pásu běžícího materiálu. Jeho HW / SW konfigurace snižuje časy zpracování signálu a umožňuje připojit až čtyři tenzometry.

Pyxis má pouze 3 tlačítka pro kalibraci a programování a 3-místný displej, který vždy zobrazuje zvolenou funkci nebo hodnotu tahu.

Vstupy z tenzometrů a výstupy pro připojení k vašemu PLC nebo řídicímu systému lze volit v napětí (mV) nebo v proudu (mA).


PŘEVODNÍK ANTLIA

Antlia je elektropneumatický převodník, který pomáhá dosáhnout nejvyšší přesnosti tahu materiálu; doporučuje se kvůli vynikajícímu poměru cena / výkon a lze jej použít pro regulaci v otevřených i v uzavřených smyčkách.

Díky kompaktním rozměrům (32x34x64 mm) jej lze snadno instalovat v blízkosti brzdy nebo spojky, ke které je připojen, aby bylo dosaženo maximálního výkonu.

Antlia přeměňuje  poměrným způsobem vstupní elektrický signál na signál pneumatický.

POTENCIOMETR ARIES

Aries je potenciometr pro ovládání tahu materiálu pomocí tanečníku. Může se to zdát zřejmé, ale pro přesnou regulaci materiálu je nutné, aby toto zařízení bylo masivní a kvalitní stejně jako potenciometr ARIES.

Kvalitu a houževnatost potenciometru ARIES způsobuje plastová konstrukce vyztužená skelnými vlákny, hliníkové tělo, dvojité kuličkové ložisko, ocelová hřídel a ochrana IP54.

Přílohy

Tension-controllers-IE-1805.pdf

Fotografie