Řídící jednotky

V spolupráci s naším dodavatelem navrhujeme a vyrábíme regulátory napětí pro regulaci napětí v pásu papíru, plastu a všech druhů převíjených materiálů. Všestrannost, spolehlivost a maximální efektivita jsou spolu s jednoduchou kalibrací a použitím, kompaktními rozměry a nízkou cenou hlavními rysy, které umožnily regulátorům tahu značky RE uspět v průběhu let po celém světě.


Adrian Olah

Obchodní zástupce ČR

Tel: +420 725 524 005 E-mail: adrian.olah@golpretech.cz

DOSTUPNÉ MODELY A PROVEDENÍ:a

REGULÁTOR T-ONE

Speciálně navržený regulátor pro regulaci tahu pásu materiálu v uzavřené smyčce. Hlavními výhodami regulátoru jsou jeho kompaktní design a extrémně jednoduché použití a nastavení.


T-one: Regulace tahu pomocí regulace točivého momentu s tenzometry nebo tanečníkem; regulace tahu pomoci regulace rychlosti s tenzometry.

T-one FPM: Regulace tahu pomocí regulace točivého momentu s tenzometry nebo tanečníkem a senzorem na měření průměru role.

T-one SEL-XP: Kombinovaná regulace tahu pomocí regulace točivého momentu s tenzometry nebo tanečníkem v aplikacích, které vyžadují modulární řízení pneumatických brzd.

T-one 28: Regulace tahu pomocí točivého momentu / rychlosti s tenzometry nebo tanečníkem pro poháněné odvíjecí / navíjecí stojany.

T-one ULS: Regulace tahu pomocí regulace točivého momentu se senzorem měření průměru role v otevřené smyčce.


REGULÁTOR T-TWO

Jedná se o digitální řídicí systém pro automatickou regulaci tahu materiálu. Jádrem systému je nový PID algoritmus speciálně navržený pro techniky k stabilizaci kritických systémů.


T-TWO standard: je vhodný pro regulaci tahu materiálu pomocí regulace točivého momentu odvíjecí brzdy a signálu z tenzometrů nebo tanečníku.

T-TWO LB: je verze vyvinuta pro SPLICER systémy. Role v odpočívací poloze je regulovaná fixním momentem, zatímco zpracovávaná role je regulována dle nastavených parametrů.US.3 je ultrazvukový senzor pro detekci průměru role

Standardně se používá pro regulaci tahu v otevřené smyčce ve spolupráci s pneumatickou brzdou, spojkou nebo motorem.


US.3 je vybaven jednoduchým rozhraním s ledkovým pásem a dvěma tlačítky. Jednoduchý na použití a instalaci, ekonomický a přesný. US.3 je ideálním řešením pro archovačky, řezačky a stroje pro výrobu pytlů.

LEO

Digitální regulátor proudu řízený mikroprocesorem, který je velmi všestranný, kompaktní, spolehlivý a přesný. Může být použit jako regulátor proudu v systémech s uzavřenou smyčkou nebo jako regulátor napětí v systémech s uzavřenou smyčkou a otevřenou smyčkou.


V systémech s uzavřenou smyčkou funguje jako proporcionální derivační regulátor tahového napětí s tanečním válečkem a potenciometrem, zatímco v systémech s otevřenou smyčkou je kombinován se sondou (servodiametrem) nebo potenciometrem.


Díky možnosti zrušit jakýkoliv zbytkový magnetismus je Leo schopen pracovat také s aplikacemi s malým točivým momentem.

Přílohy

Tension-controllers-IE-1805.pdf

Fotografie