Hřídele s upínacími lištami

Hřídele s upínacími lištami po celém obvodu a celé šíři se používají hlavně pro bezdutinkové navíjení rolí, nebo pro navíjení na velmi tenké dutinky, kde by segmenty nebo pásy mohly dutinku deformovat. Po nafouknutí se vysunou široké segmenty, čímž se zvětší celý obvod hřídele. Tyto hřídele jsou vhodné pro aplikace s vysokým tahem a často je vidíme v přírubovém provedení. Jsou vyrobeny z robustního ocelového těla, širokých hliníkových lišt a standardně se montují v jednostranně vetknutém provedení.

Poptávka

      • Vhodné pro bezdutinkové navíjení nebo pro navíjení na tenké dutinky
      • Vroubkované upínací lišty pro přenos točivého momentu
      • Ideální pro pěnové materiály a sklená vlákna

 

 

 

 

 

Dostupné modely a provedení:

a HŘÍDEL PRO NAVÍJENÍ NA VELMI TENKÉ DUTINKY
Toto provedení má upínací lišty po celém obvodu, které se při nafouknutí rozepnou a upnou dutinku po celém obvodu a šíři. Hřídele zaručují vysokou odolnost vůči přetočení, a tak je možné na ně navíjet vysokým tahem.
  HŘÍDEL PRO BEZDUTINKOVÉ NAVÍJENÍ
Toto provedení má všechny upínací lišty expanzní, které zvětší průměr hřídele, až na jednu lištu, která je pevně přišroubovaná k tělu a nehýbe se. Pod tuto lištu se umístí začátek materiálu a s pomocí gumového upínacího pásu se pod ni velmi pevně přichytí. Následně se může materiál navíjet na zvětšené tělo a po dovinutí jedoduše z hřídele stáhnout.

 

Fotografie