Hřídele s výstupnými segmenty

Hřídele s výstupními segmenty jsou často používány ve velmi náročných průmyslových aplikacích, zejména v papírenském průmyslu. Jsou vhodné pro navíjení rolí s vysokou hmotností pod velkým točivým momentem. Robustní hliníkové nebo ocelové tělo a pevné hliníkové výstupní segmenty zvládnou i ocelové dutinky. Hřídele jsou vybavené silnou gumotextilní nafukovací duší a plnicím ventilem v radiálním nebo axiálním směru.

Poptávka

 

 

  • Velice odolná a silná konstrukce hřídele
  • Silná gumotextilní duše uvnitř hřídele dokáže přenést velký točivý moment
  • Provedení z hliníku, ocele a karbonových vláken
  • Výstupní segmenty z tvrdé pryže, hliníku nebo ocele
  • Možnost provedení jako pneumomechanická hřídel se 100% koncentrickou expanzí

 
Dostupné modely a provedení:

a UPÍNACÍ SEGMENTY Z GUMY, HLINÍKU NEBO OCELE
Pro různé aplikace dodáváme do upínacích hřídelí gumové, hliníkové nebo ocelové segmenty. Ocelové a hliníkové  segmenty se vyznačují vysokou odolností a výdrží. Gumové segmenty se hodí pro upnutí ocelových dutinek a jejich dobré zabezpečení proti prokluzu.
  JEDNOSTRANNĚ VETKNUTÁ HŘÍDEL
Montáž na přírubu nebo čep do ložisek stroje. Běžné je i bajonetové uložení. Je velmi vhodná pro jednoduché nakládání a vykládání role do stroje, nejčastější je na malých převíječkách, řezačkách a strojích na výrobu etiket. Standardní provedení je z ocele, protože není nutné s ní manipulovat.
  PNEUMATICKO-MECHANICKÁ HŘÍDEL
Slouží na 100% koncentrickou expanzi upínacích segmentů. Při nafouknutí zatlačí tlak vzduchu na posuvný píst, který mechanicky pomocí lichoběžníkových profilů vytiskne upínací segmenty, a tak perfektně upne dutinku.
Úspěšné instalace

Fotografie