Archovací stroj na role

Jedná se o technicky vyspělé stroje, které jsou navrženy jako nákladově efektivní jednotky vyžadující minimum zásahu obsluhy při výrobě.

Stroj dokáže přesně formátovat širokou škálu materiálů. Šířka stroje se vyrábí namíru, proto stroj umíme přizpůsobit vašim požadavkům.

Stroj můžeme vybavit hydraulickými zvedacími rameny umožňujícími manipulaci s těžkými papírovými, fóliovými nebo hliníkovými rolemi. Stroj automaticky zvedne mateřskou roli ze země nebo z palety, navíjí a řeže archy podle zadání, které mu zadáte na dotykovém ovládacím panelu. Stroj bude také obsahovat systém podávání materiálu řízený ultrazvukovými senzory a tanečníkem, efektivní řezací systém se stlačeným vzduchem a několik vestavěných bezpečnostních prvků např. bezpečnostní příklopná ložiska pro bezpečnou manipulaci, bezpečnostní spínače, bezpečnostní lana, popřípadě optoelektrické zábrany.

Stroje jsou certifikovány v souladu s předpisy Evropské unie o bezpečnosti, ochraně zdraví a ochraně životního prostředí - ES bezpečnostní certifikát (CE).

Pro více informácí prosím kontaktujte našeho obchodního zástupce:

Adrian Olah

Obchodní zástupce ČR

Tel: +420 725 524 005 E-mail: adrian.olah@golpretech.cz

Fotografie