Nože pro balící stroje

Dodáváme všechny nože pro všechny typy balicích strojů, každodenně odesíláme zákazníkům náhradní díly pro stroje Multivac, Tiromat, Dixie a další. Nože, hvězdičky a žiletky standardních velikostí máme běžně skladem a dodáváme do jednoho týdne. Pro nestandardní sortiment nás neváhejte poptat.

Naše nože jsou stejné kvality jako originály, jen za výrazně nižší cenu. Na nožích dokážeme dělat drobné úpravy oproti standardům, tak aby plně vyhovovaly vašim potřebám.

Jsme schopni výroby jakéhokoliv tvaru nože ze všech běžných i vysoce kvalitních materiálů, stačí nám zaslat technický výkres.

MULTIVAC, TIROMAT A DALŠÍ

strojne-noze2Dodáváme nože pro jakékoliv balicí stroje: MULTIVAC, TIROMAT, Variovac, DIXIE, WEBER, APEX, WEBOMATIC, MAŠEK, VELTEKO a další.

.

.

VYSEKÁVACÍ NOŽE

vysekavacie-noze2

Materiálem nože je obvykle kalená nerezová ocel pro zajištění hygienických standardů. Používají se především pro řezání fólií a plastů v balícím a potravinářském průmyslu. Vysekávací nůž vám vyrobíme podle dodaného technického výkresu, dodané vzorky nebo přizpůsobíme požadavkům vaší aplikace.

Fotografie