Hřídele pro diferenční navíjení

Hřídele pro diferenční navíjení se používají v hlavní míře na řezačkách papíru a plastových fólií. Hřídele se skládají z velmi přesného hřídele s plstěnými upínacími pásy na kterém prokluzují frikční kroužky, čímž vyrovnávají tah v jednotlivých řezaných proužcích. Regulací tlaku vzduchu v hřídeli dokážete řídit velikost prokluzu. Při tlaku 6 barů jsou hřídel a kroužky pevně spojeny, při tlaku 0 barů kroužky volně prokluzují na hřídeli bez jakéhokoliv odporu.

Poptávka


  • Hřídele vyrovnávají tah v navíjeních proužcích
  • Frikční kroužky k dispozici od šířky 10 mm
  • Možnost použití jedné hřídele a různych sad frikčních kroužků
  • Standard pro převíječky SOMA Engineering, Kampf, ATLAS, EUROMAC, ASHE Converting, Varga Flexo apod.Dostupné modely a provedení:

a

POUŽITÍ HŘÍDELÍ PRO DIFERENČNÍ NAVÍJENÍ

Hřídele se používají hlavně na duplexních převíječkách papíru a plastových fólií. Při řezání nabývají krajní role na průměru rychleji něž střední role. Při použití klasických hřídeli dochází k zborceným návinem na okraji a volným návinem uprostřed hřídele. Diferenční hřídele tah v jednotlivých rolích vyrovnávají a zaručují, že jsou všechny náviny utažené stejným tahem. Jedná se o duplexní navíječky firem SOMA, Kampf, Varga Flexo, Euromac, Titan a další.

RŮZNÉ MOŽNOSTI FRIKČNÍCH KROUŽKŮ

Dodáváme frikční kroužky pro dutinky od průměru 25 mm a šířky od 10 mm. Taky je možné kombinovat jednou nosní hřídel a různé sady frikčních kroužků pro různé průměry dutinek. Frikční kroužky pracují v obou směrech a k dispozici jsou i modely s pružinkou, které se používají pro navíjení na plastové dutinky.

a
Fotografie