Hřídele s lištami

Hřídele s upínacími lištami po celém obvodu a celé šíři se používají hlavně pro bezdutinkové navíjení rolí, nebo pro navíjení na velmi tenké dutinky, kde by segmenty nebo pásy mohly dutinku deformovat. Po nafouknutí se vysunou široké segmenty, čímž se zvětší celý obvod hřídele. Tyto hřídele jsou vhodné pro aplikace s vysokým tahem a častokrát je vidíme v přírubovém provedení. Jsou vyrobeny z robustního ocelového těla, širokých hliníkových lišt a standardně se montují v jednostranně vetknutém provedení.

Poptávka

  • Vhodné pro bezdutinkové navíjení nebo pro navíjení na tenké dutinky
  • Vroubkované upínací lišty pro přenos kroutícího momentu
  • Ideální pro pěnové materiály a sklená vlákna

  Dostupné modely a provedení:

  aHŘÍDEL PRO NAVÍJENÍ NA VELMI TENKÉ DUTINKY
  Toto provedení má upínací lišty po celém obvodu, které se při nafouknutí všechny rozepnou a tak po celém obvodu a celé šíři upnou dutinku. Hřídele zaručují vysokou odolnost vůči přetočení a tak je možné na ně navíjet vysokým tahem.
  HŘÍDEL PRO BEZDUTINKOVÉ NAVÍJENÍ
  Toto provedení má všechny upínací lišty expanzní, které zvětší průměr hřídele, až na jednu lištu, která je pevně přiskrutkovaná k tělu a nehýbe se. Pod tuto lištu se umístní začátek materiálu a pomocí gumového upínacího pásu se pod ní velmi pevně přichytí. Následně se může materiál navíjet na zvětšené tělo a po dovinutí jedoduše z hřídele stáhnout.


   Možnosti a doplnky:

   Vroubkované upínací lišty aVnitřní pás pro upnutí

Fotografie